top of page
WhatsApp%2520Image%25202020-10-23%2520at

60KiloVerenDiyetisyen Kimdir ?

DİYETİSYEN DİLARA KARACA

 

9 Aralık 1989 İstanbul Doğumluyum;

İlk ve orta öğrenimimi İstanbul Fatih’te tamamladıktan sonra fazla kilolarım ile başa çıkma yöntemleri aradım.Tartıda 130 kiloyu gördüğümde sağlıklı beslenme ile  ilgili araştırmalara 

girdim.

Kendimde denediğim yöntemler ve aldığım lisans eğitimimle birlikte  2009-2014 yılları arasında Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans Eğitimi’mi Arel Üniversitesi’nde tamamlayarak DİYETİSTEN ünvanımı sağlıklı beslenme ve zayıflamayı ilk kendinde deneyimleyen biri olarak aldım ve toplamda 60 kilo kaybettim.

Eğitimim boyunca pek çok hastanede  Beslenme, Çocuk ve Anne Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi, Kurum Beslenmesi gibi konularda çalışmalar yapıp stajlarımı aldım. Yüksek öğrenimimi Sakarya Üniversitesi’nde Sağlık Yönetimi üzerine bitirdim.

2014 -2016 seneleri arası özel bir hastanede görev aldım.

2016 Eylül ayında  ilk ofisimi İstanbul Bayrampaşa Yıldırım’da açtıktan üç sene sonra 2019 senesinde 2. ofisimi Mecidiyeköy’de açtım ve hala hizmet vermekteyim.

Şu an 20.000’i aşkın danışanıma hizmet vermekteyim.

Gerçekten eksiksiz devam edenlerle güzel sonuçlar aldık ve almaktayız. Başta kendim olmak üzere birçok hayata dokundum ve elimden geldiğince de birçok insanı mutlu etmeye devam ediyorum.Mesleğimde danışanlarıma kaliteli hizmet  vermek  ve  aslında diyette en gerekli olan motivasyon ve pozitifliği  sağlıklı beslenme ile harmanlamak temel prensibim.

Ofislerimde ve İnternet Üzeri  Danışanlarıma Sunduğum Hizmetlerim;

 

Yüzyüze yada Online  Takipli diyet desteği 

 Tanita Cihazlarımızla Detaylı Profesyonel Analiz Takibi

Yan Takviye ve Özel Destek Ürünlerle Diyete Destek  

Kilo verme programı

Kilo alma programı

Sporcu beslenmesi programı

Kronik Hastalıklarda beslenme

Gebelikte beslenme

Emzirme döneminde beslenme

Çocuk beslenmesi

Kurumsal beslenme

bottom of page